Korkové podlahy Praha

Přírodní moderní i klasické korkové podlahy pro Váš dům či byt, korková podlaha do každého interiéru pro jakýkoli účel. Přírodní korkové podlahy dodáváme v různých provedení, dekorech.
Pořiďte si svou korkovou podlahu přesně dle Vašeho přání v naší prodejně.

Korková podlaha Praha

Korková podlahová krytina

Prodáváme korkové podlahové krytiny do interiéru vašeho obydlí. Je důležité zvolit vhodnou podlahu nejen účelově, ale i takovou podlahu, která dotvoří interiér, splní i ty nejnáročnější požadavky. A tou je ověřená přírodní krytina - korek.

Korková podlahová krytina je nenáročná na údržbu, zaručuje pro zákazníka, uživatele dlouhodobou záruku kvality, udrží si barevnost a je dobrým izolátorem.

Korkové čtverce PrahaKorkové podlahy: korková podlaha patří mezi velice oblíbené podlahové krytiny. Korková podlaha se vyrábí jen z čistě přírodních materiálů. Zajímavé struktury korkové podlahy leckoho upoutají a přivedou k úvahám o zakomponování tohoto typu podlahové krytiny do interiérů chalup či chat. Korkové dlaždice v přírodních i barvených variantách mají přinejmenším několik dobrých vlastností. Jsou příjemné na dotek a vytvářejí dojem hřejivé podlahy. Vydrží minimálně stejnou dobu, jako ostatní druhy podlah. Jsou vyrobeny z přírodního a obnovitelného zdroje, jsou ekologické, antistatické a vhodné pro alergiky. Mají dobré izolační vlastnosti a tlumí hluk. Dobře se s nimi pracuje, což při kladení podlah oceníte zvláště v místech nejrůznějších nepravidelných rohů nebo v případě, že je potřeba podlahu přizpůsobit výklenkům, trubkám či schodům. Jednou z ceněných vlastností korku je i tvarová paměť, což znamená, že když korkový povrch zmáčkneme, po čase se sám vrátí do původního tvaru.
Dřevěné podlahy: dřevěné podlahy vydrží po celé generace. Dřevěná podlaha vytváří přirozené, teplé a harmonické prostředí, ve kterém se cítíme dobře. Má dlouhou životnost, ale vyžaduje specifickou péči. Ve stavení obývaném jen o víkendech, musí dřevěná podlaha dobře snášet velké změny. Velká část dřevěných podlah na trhu je dodávána s již provedenou povrchovou úpravou – lakem, nebo olejem. Hlavní výhodou továrně lakovaných podlah je velmi kvalitní povrchová úprava, dosahovaná několikanásobným lakováním (až 6 vrstev laku) a zejména vytvrzováním pomocí UV záření, v ideálních podmínkách výrobní linky. Malou nevýhodou může být skutečnost, že na položené podlaze můžeme proti světlu vidět jednotlivá napojení podlahových dílců (obrysy spár).
Laminátové podlahy: laminátové podlahy mají schopnost zachovat si krásu do dlouhou dobu. Jednou z výhod laminátových podlah je bohatství dekorů, které jsou na trhu k dispozici, v našem obchodě na Praze 10 naleznete širokou škálu vzorníků a kde vám poradíme s volbou podlahy. Laminát je ve srovnání se dřevem tvrdší a pocitově chladnější podlahová krytina. S tím souvisí vyšší míra kročejového hluku, takže neváhejte s použitím zvukové izolace a v panelovém domě přesvědčte také obyvatele nad Vámi o důležitosti odhlučnění plovoucí laminátové podlahy pro zachování harmonických vztahů.
. . . . . . . . . . . . Podlahy do vašeho interiéru, podlahová krytiny moderní i klasické vzory i barvy, podlahy laminátové plovoucí, vinylové, korkové, pvc, kobercové, dřevěné, parketové, mozaikové podlahy. Podlahy jsou tepelným izolátorem a jsou nedílnou součástí domova, podlaha zakryje beton, vitvoří příjemné prostředí
<endora></endora>